Skok na navigaci Záznamy
pořadů

reklama

Miroslav Táborský: Premiéry jsou pro mě pokaždé utrpením

Těžkej Pokondr na Frekvenci 1: záznamy pořadů

22. květen 2015 · Těžkej Pokondr na Frekvenci 1

V pátek přišel k Pokondrům herec Miroslav Táborský! Také on je hvězdou aktuálního filmu Život je život, který právě vstoupil do našich kin.

Celý rozhovor s Miroslavem Táborským si můžete poslechnout níže v tomto článku. Zde přinášíme v kratším přepisu některé z otázek Těžkýho pokondra.

Jak často se vám poštěstí hrát se zahraničními kolegy?

Miroslav: To je jak na houpačce, ale poslední dobou to není tak časté jako řekněme druhá polovina 90. let nebo  začátek nového tisíciletí. Tou dobou dobře fungoval trh a pobídky pro zahraniční filmaře, pak se to začalo stěhovat na východ... Já jsem například s jedním německým filmařem natočil Krysy a bylo to úspěšné, tak se točila dvojka. A první díl se točil v Kolíně a druhý se točil v zahraničí, protože to bylo levnější.

Měl jste už možnost v kuse vidět celý film Život je život?

Miroslav: No konečně až teď na premiéře! Taky jsem byl hrozně napnutý, protože už je to rok a to už pak člověk pomalu zapomene, co tam vlastně hrál. A teď před premiérou chodí tak různě ty novináři: „A můžete nám říct, o čem ten film je?“ Tak to člověk tak jako loví z paměti (smích)

3 nepříjemné otázky Těžkýho pokondra:

Cítil jste se někdy v komedii, když jste jí pak viděl zpětně, trapně?

Miroslav: Ale tak snad úplně ne. I když pokaždé na premiéře, ty jsou pro mě trošku utrpením. Protože to vidím třeba poprvé hotové a opravuju se - říkám si, co bych udělal jinak a tak… Není to úplně trapas, ale mělo to být lepší.

Kdy jste se naposledy cítil trapně v osobním životě?

Miroslav: V osobním životě trapně? Možná manželka by něco věděla (smích)

Cítíte se někdy trapně kvůli politické reprezentaci této země?

Miroslav: No to je smutek kolikrát, ani to není tak trapno. Ale kdybych byl vystaven v konfrontaci s někým ze zahraničí kdo by tohle vynesl tak by se to asi změnilo v trapnost.     

 

Zobrazit celý text

Další díly

Novější (1 / 1279) Starší

  •  

Pořady


 ·  22. 5.  ·  Emil, zítra VladimírDámský klub On-Air · 16:00-17:00 Poslouchat

Záznamy pořadů