Skok na navigaci

reklama

AUDIO Vladivojna La Chia: Mám ráda jakýkoliv alkohol!

Těžkej Pokondr na Frekvenci 1: záznamy pořadů

27. únor 2015 · Těžkej Pokondr na Frekvenci 1

V pátek přišla na rozhovor k Pokondrům zpěvačka a malířka Vladivojna La Chia. Mimo jiné prozradila, že je velkou milovnicí alkoholu.

Když jste šli s Matějem Ruppertem natáčet písničku Holka, prý u tebe zazvonil s flaškou vína a to se prý cvaklo, je to tak?

Vladivojna: No jasně, já mám ráda víno, mám ráda jakýkoliv alkohol, ale spíš k večeru. No jsem z Ostravy. Já jsem dostávala malinkou slivovici každé ráno na tzv. vypálení červa a proti nemocem. A jinak chřipka se mi vyhýbá obloukem, ale je to možná proto, že už měsíc nepiju. (smích)

Jak došlo ke jménu Vladivojna La Chia?

Vladivojna: To jsem dostala po svém otci, který se jmenuje Vladivoj. Je to staroslovanské jméno, které bylo do roku 1972 v kalendáři. Pak ho vyměnili za jméno Stella a někdy před 5 lety ho na 3. 3., na narozeniny mého otce, vrátili zpátky do kalendáře. A La Chia, to je po italských předcích mé matky.Vladivojna s Pokondry...

3 nepříjemné otázky

Nejhorší song z tvé tvorby?

Vladivojna: Nejhorší píseň z mé tvorby, ta nevyšla. Uvědomila jsem si, že je to tak příšerná píseň, že by neměla spatřit světlo světa. Takže vznikla, ale nevyšla.

Kdy ses vůbec necítila jako umělkyně?

Vladivojna: Já nevím, jestli jsem se někdy cítila jako umělkyně. To slovo umělec většina lidí nesnáší, protože v tom cítí jakousi nadřazenost. Takže já jsem se za umělce nikdy nepovažovala, spíš za muzikanta. 

Jak tě baví firemní večírky? Co když lidi moc neposlouchají, stojí zády a u toho jedí?

Vladivojna: Když na takovou akci jedu, tak třeba vstupuju jen 20 minut, takže se většinou stane, že ti lidé nejedí, protože je to dramaturgicky tak propracované. 

89W2Bn_6gT4

 

Zobrazit celý text

Další díly

Novější (1 / 1139) Starší

  •  

Pořady


 ·  28. 2.  ·  Lumír, zítra BedřichVíkend s Frekvencí 1 On-Air · 11:00-17:00 Poslouchat

Záznamy pořadů