Bezstarostná jízda s autem do ciziny vyjde na 28 korun denně

Každý rok ale tisíce českých řidičů skončí v cizině bezradně na silnici s porouchaným autem. Situace se nakonec nějak vyřeší – ale taky to může stát několik desítek tisíc korun.

Běžné cestovní pojištění autům nestačí

Pojišťovna v takovém případě obvykle zajistí nocleh a odtah do nejbližšího servisu, případně náhradní vůz pro sjednaný počet kilometrů. Pokud s náhradním autem ujedete víc, nebo dojedete až domů, další kilometry musíte doplatit. A pokud vaše auto opravovali v cizině, musíte se pro ně vrátit do zahraničního servisu na vlastní náklady.

Bezstarostná jízda stojí jen dvacet osm korun denně

Přitom řešení je úplně jednoduché – stejně jako si sjednáváte cestovní pojištění, připojistěte i auto! Unikátní balíček připojištění Bezstarostná jízda k cestovnímu pojištění je určený právě motoristům, kteří jezdí na dovolenou do zahraničí vlastním vozem. V případě poruchy automobilu na cestách zajistí zdarma dopravu posádky i vozu samotného zpět domů do Česka.

Cestovní pojištění Bezstarostná jízda v rámci celé Evropské unie a ostatních kontinentálních zemí vyjde na pouhých 196 Kč za týden pobytu.

Bezstarostnou jízdu je možné sjednat na obchodních místech PVZP, na kterékoliv pobočce VZP ČR a na www.bezstarostnajizda.cz.

Poslechněte si také rozhovor s panem Michalem Znamenáčkem – manager pro obchodní a metodickou podporu:

?>