40 tisíc měsíčně! Česká Barbie přiznala, kolik stojí její vzhled

Živoucí česká Barbie Gabriela Jiráčková (18) se v davu rozhodně neztratí. Svou nápodobou oblíbené plastové panenky totiž vynikne již na dálku. Neustálé udržování neobvyklé image je ovšem velmi náročné. Dívka přiznala, kolik všechno stojí a kolik času jí zabere styling.

Gabriela Jiráčková je navzdory svému mladému věku už dnes úspěšnou podnikatelkou. Osmnáctiletá Češka je velmi ambiciózní a netají se tím, že ve svém životě hodlá zacházet mnohem dál, než běžní lidé. A je to na ní znát už na první pohled. Gabriela, neboli “Česká Barbie”, je totiž svým vzhledem skutečně výjimečná.

“Zvětšení ňader stálo necelých 90 000 Kč. Pak jsou tu ještě neinvazivní zákroky a pravidelná údržba, čímž mám na mysli vlasy, nehty, outfity a make-up. Kdybych si měla vše platit, měsíčně by to stálo cca 40 000 Kč,” svěřila se v rozhovoru pro Blesk. Udržet si její image rozhodně není jen tak.

A kdo to tedy vlastně všechno platí? Pokud vás ihned napadne, že zřejmě nějaký movitý muž, jste vedle. Gabriela se o své výdaje umí postarat. “Mám spoustu barterových neboli výměnných spoluprací s firmami a klinikami, které propaguji. Peníze, které vydělám, investuji do cest, obživy a do dokumentu, jejž nyní natáčím. Veškeré náklady a cesty spojené s ním platí investor,” prozradila.

“Na odlišném stylu se dají vydělat miliony. Díky své image se živím reklamou, propagací, focením, natáčením, a navíc jsem zvána jako host na různé akce a talkshow. Mimo to nyní rozjíždím vlastní Fashion&Beauty značku a točím zpoplatněný dokument, ve kterém budou mít fanoušci možnost nahlédnout do mého soukromí a procestovat se mnou celý svět. Ten bude na téma, jak se dostat z Česka do Hollywoodu a jakým způsobem je možné se prosadit,” vypočítává mladá podnikatelka, jak udržuje svůj velmi nákladný životní styl již v 18 letech.

Její výjimečný vzhled však není zdaleka jen o penězích. Stojí za ním také hodiny a hodiny pečlivé práce, které dívka denně obětuje. “Přítel mi zakázal se už líčit dvě a půl hodiny, že to je moc. Když se hodně snažím a zrovna mi nic nepadá z ruky, může to zabrat jenom hodinu. Ale v klídku po svém to jsou dvě hodiny,” prozradila pro server Super.cz.

A co na životní dráhu své dcery říkají rodiče náctileté dívky? “Životní styl mé dcery respektuji, podporuji a nemyslím si, že by ho kvůli mým obavám ohledně určitého zdravotního rizika během plastických úprav a zákroků, případně něčí nelibosti, chtěla změnit,“ uvedla pro Blesk maminka Gabriely.

Galerie