Konečně je to oficiální! Adele představila nového přítele, o jejich vztahu se diskutuje už roky

19. září 2021·Celebrity·Barbora Turková

Zpěvačka Adele. (Foto: Shutterstock)

Zpěvačka Adele konečně ukázala svého nového přítele. Je jím sportovní agent Rich Paul. O jejich vztahu se mluví nicméně už nějakou dobu, protože dvojice byla spolu už několikrát na večeři. Nyní Adele ukázala první fotky na svém instagramu.

Autorka hitů Hello, Someone Like You nebo Rolling in the Deep sdílela první společné fotky se sportovním agentem Richem Paulem. Šlo o tři snímky, na prvních dvou je jen Adele ve velké večerní. Až na třetí se tiskne právě k Paulovi. K tomu přidala srdíčko, což fanoušci i zahraniční média pochopila jasně.

V diskuzi se ale neřeší jen zpěvaččin nový vztah, ale také jedno velké hudební téma: kdy konečně bude další album. “Ok, Adele, pěkné, ale ta hlavní otázka je, jestli se konečně dočkáme desky,“ ptají se fanoušci. Na novou hudbu od výjimečné zpěvačky čekají lidé už skoro šest let.

Poslední album s názvem 25 vyšlo v listopadu 2015. Adele má témat k novým písním určitě dost. V dubnu roku 2019 oznámila rozchod s otcem svého syna Angela Simonem Koneckim a nyní je konečně opět zamilovaná. Témat na novou hudbu má tak jistě dost.

 

Celebrity - další články