Leoš Mareš si tajně vzal Moniku Koblížkovou! Kde se obřad odehrál?

21. února 2018··Karolína Stránská

Jedna z nejočekávanějších českých svateb roku 2018 je za námi a proběhla, pro některé možná překvapivě, v utajení.

Podle informací deníku Blesk.cz se moderátor Leoš Mareš tajně oženil se snoubenkou Monikou Koblížkovou v úterý. Obřad proběhl na zámku Litomyšl, jak potvrdil deníku místní starosta.

Jak přiznal starosta pro deník, z obou v jejich výjimečný den sálala láska, ačkoliv je v kostele potrápila pěkná zima.

Český moderátor a zpěvák v kožichu požádal Moniku Koblížkovou o ruku v loňském roce v říjnu na v Mariánských lázních. Na zásnubách, které obletěly český internet, nechyběl tenkrát ani ohňostroj!

V týdnu jsem pozval @monikakoblizkova na víkendový výlet s tím, že nebude vědět kam jedeme. #Překvapení Včera jsem vstal brzo ráno a odjel do Dvora Králové za jejím tatínkem. Byl trošku překvapený. Předal jsem kytici jeho manželce a říkám mu "Přijel jsem Vás požádat o ruku Vaší dcery, protože jí miluju a chci si jí vzít" Odpověděl "A ona říká co ? " – No ona to ještě neví :-))) – Aha, no jo vlastně.. – Dojeli jsme do Mariánek na hotel. Dali jsme si večeři a po jídle jsem vzal deky, pozval Avíka na terasu a v tu samou vteřinu začal ohňostroj jen pro ní. Na naší písničku od Coldplay. Když přišla TA chvíle, vyndal jsem krabičku. Monika mně pak řekla, že jí to vůbec nedošlo. Viděla krabičku, ale myslela si, že to je nějaký dárek. No a pak už jsem klečel.. #AŘeklaAno Lights will guide you home And ignite your bones And I will try to fix you #JoANeníTěhotná

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

- další články