Miley Cyrus má další průšvih: Fanoušky naštvaly tyto FOTKY

Zpěvačka a herečka Miley Cyrus (26) si s názorem veřejnosti moc hlavu nedělá. Za svou kariéru nasbírala již řadu skandálů a afér, z nichž mnohé popudily i její fanoušky. Kritiku sklidila i za své poslední focení, jehož výsledky zveřejnila v úterý 2. dubna na svém Instagramu. Co se fanouškům nelíbilo tentokrát? 

Miley Cyrus se sice proslavila hlavně jako zpěvačka a herečka, v současné době se však živí i modelingem. V úterý zveřejnila na sociálních sítích snímky, které zřejmě pocházely z jejího posledního focení. Veřejnost však zaujaly hlavně dva z nich.

Cyrus je na nich oblečená v květované kombinéze a šplhá po juce krátkolisté (Yucca brevifolia). Tento druh stromu je však ohrožený a právě šplhání po jeho kůře mu velmi ubližuje. “Prosím, nelez po jukách. Velmi je to ničí. Jako veřejná postava máš zodpovědnost udávat dobrý příklad pro své sledující, abychom mohli tyto stromy zachovat pro budoucí generace,” zněl například jeden komentář.

“Miluji tě, ale slez z té zatracené juky. Neudrží těžkou váhu a tvoje platforma ukazuje lidem, že je v pořádku lézt po stromech. Naše národní parky jsou ztracené,” vzkázal zpěvačce jeden z mnoha dalších.

Miley Cyrus se na kritiku rozhodla zareagovat po svém. Oba snímky, které tak podráždily veřejnost, na jejím profilu zůstaly. Zrušila u nich ale možnost psát komentáře.

View this post on Instagram

Looking down at all the petty drama like…. 💜

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Galerie