Vyhledávání
Vážná nemoc vzala herečce Christině Applegate chuť do života! Už skoro nevychází z domu

Christina Applegate (Zdroj: Profimedia)
Už pět let bojuje herečka Christina Applegate s vážnou nemocí. Roztroušená skleróza jí obrátila život vzhůru nohama. Její stav se bohužel nelepší, naopak. Zhoršuje se i vzhledem k špatné psychické kondici, což herečka sama přiznala už v minulosti.
Herečka Christina Applegate se do paměti fanoušků zapsala jako trochu jednodušší Kelly Bundy alias Melounek ze sitcomu Ženatý se závazky. V nejnovějším rozhovoru pro časopis People se přiznala, že poslední dny prakticky nevychází nejen z domu, ale ani nevstává z postele. Většinou se donutí vstát jen ráno, a to kvůli tomu, aby odvezla svou dceru Sadie do školy.
„Chci jezdit s ní, je to jediný čas, kdy můžeme být spolu samy. Říkám si: Jen ji tam bezpečně dostaň a dojeď domů, abys pak zase mohla zalézt do postele. A přesně to dělám,“ svěřila se smutně a přiblížila realitu svých dní. Kromě toho v posledních dnech tráví čas sepisováním svých pamětí. Bohužel ale nepůjde o veselou literaturu, protože její memoáry ponesou název Ty se smutnýma očima a vyjdou už na začátku března.
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Christina veřejně mluví o traumatickém dětství, které bylo protkáno domácím násilím, popisuje své herecké začátky, ale také boj s nemocí. V knize mluví o životě s matkou, která byla závislá na heroinu. Její matka Nancy Priddy měla slabost kromě drog i pro násilnické muže. „Myslím, že nejhorší to bylo od mých tří do sedmi let. Svobodná matka, muži, kteří přicházeli a odcházeli, drogy. Moje máma vždycky říkala, že nikdy nepotkala feťáka, který by se jí nelíbil,“ popisuje herečka upřímně.





