10. srpna 2015·Celebrity·Redakce

Přípravné zápasy a Superpohár proti Chelsea mu vyšel na jedničku, jenže vstup do Premier League v dresu Arsenalu by jako noční můra. Brankář Petr Čech dvakrát chyboval a jeho tým prohrál 0:2.

První zaváhání českého gólmana proti West Hamu přišlo těsně před přestávkou. Po zahrání přímého kopu Čech vyběhl na centr, jenže proletěl do prázdna. Kouyaté byl u míče dřív a hlavou pohodlně trefil prázdnou branku.  V druhém poločase jej zase po chybě v obraně překvapil ránou přesně k tyči Zárate. Arsenal neskóroval ani jednou.

Trenér Arsene Wenger odmítl po zápase Čecha kritizovat, podle něj byl první gól chybou celé obrany. Sám Čech se ke své premiéře vyjádřil na Twitteru: “První zápas s takovým průběhem nebyl ve scénáři. Chyba a žádné body 🙁 ale zítra je nový den, připravíme se na příští zápas.”