Zorka Hejdová je dva měsíce po porodu zpět na své váze. Kvůli malému držím speciální dietu, prozradila

19. června 2021·Celebrity·Lenka Skrzeczkova

Moderátorka Zorka Hejdová. (Foto: se svolením Míra Hejda)

Moderátorka Zorka Hejdová je dva měsíce po porodu svého syna Nikolase a už je zpět na své váze. Hubnutí jí jde doslova od ruky. Podle svých slov je v jednom kole a tomu vděčí za shazování těhotenských kil.

Jsem na své váze. Dokonce kilo pod. Šlo to neuvěřitelně rychle. Sama jsem byla překvapená,” napsala na Instagram Zorka. Moderátorka drží speciální bezmléčnou dietu. Držím ji kvůli malému. To najednou člověk zjistí, co všechno nemůže a jde to úplně samo. A do toho ještě pohyb. Jsem neustále v běhu, dítě je dokonalý fitko,” popsala.

View this post on Instagram

A post shared by Zorka Hejdová✨ (@zorkahejdova)

O dortíkách, koláčích, tvarozích, pudincích a potravinách, kde je mléko, si může nechat jen zdát. Vlastně jsem takhle zdravě v životě asi nejedla. I když jsem se o to mnohokrát snažila,” uvedla moderátorka. Aktuálně si tak může pochutnávat třeba na vývarech. K snídani si dává kokosový jogurt s ovocem nebo vejce s celozrnným toastem a k obědu lososa s bramborem.

View this post on Instagram

A post shared by Míra Hejda (@mirahejda)

Přesto Zorce sladké chybí. Bez mléka mi nechutná. Takže až si to jednou nudu moct vynahradit, tak váha zase vezme za své,” dodala. Velkou poklonu jí složil také manžel Míra na Instagramu. Vždyť ta moje holka už je zase v šejpu,” naspal na sociální síť. A za nás má rozhodně pravdu!

Celebrity - další články