Pamatujete na syna Rosse ze seriálu Přátelé? Dnes je mu 24 a vyrostl z něj sexy model

Kdo nikdy neviděl paleontologa Rosse ze seriálu Přátelé v akci, ten přišel o množství humorných situací. Magnet na trapasy v podání Davida Schwimmera z nich ale vždycky nějak vybruslil. Jedno mu upřít nemůžeme - byl to skvělý seriálový táta. Jeho syna hrál blonďatý andílek Cole Sprouse, kterému je už 24 let. Jak se od natáčení oblíbeného seriálu změnil? Z hledáčku kamery se neztratil.

Roztomilý chlapeček jménem Ben byl Rossovým synem z prvního manželství, které nedopadlo, protože si jeho manželka uvědomila, že ji přitahují ženy. Smolař Ross se ke své roli otce postavil velmi zodpovědně a se synem měl na plátně úžasný vztah. V rozhovoru pro New York Post se ale seriálový Ben přiznal, že náklonnost choval k jiné herecké hvězdě: “S Jennifer Aniston se mi natáčelo docela těžce, protože jsem byl do ní velmi zamilovaný. Byl jsem úplně okouzlen. Docházela mi slova, zapomněl jsem všechny svoje texty. Bylo to těžké.”

Aktuálně hraje nadějný herec v seriálu pro dospívající mládež s názvem Riverdale. A sluší mu to nejen na filmovém place! Podívejte se, jak se změnil od dob, kdy tajně miloval krásnou Jennifer Aniston.

Galerie