FOTO: Jedna z těchto postav v Ulici zemře. Fanoušci seriál kritizují

Ze seriálu Ulice již brzy odejde jedna z ústředních postav. O koho půjde? O tom se zatím na internetu pouze spekuluje?

Infarkt? Sebevražda? I taková slova padají v komentářích na sociálních sítích. Již začátkem  roku avizovala kreativní producentka Ulice Silvia Klasová, že jednu z postav hodlá na jaře usmrtit. Nyní TV Nova vydala článek, ve kterém zveřejnila fotku rodiny Peškových s komentářem, že jeden člen rodiny náhle zemře. Peškovi si toho zažili v poslední době dost, zjevně však jejich strasti nekončí.

Kdo z rodiny Peškových náhle zemře?

Zveřejnil(a) Ulice dne 25. duben 2018

Dle očekávání se toto oznámení nesetkalo u diváků s pozitivním ohlasem. “Pokud nechají umřít Peška nebo Amálku tak se přestávám dívat na Ulici..bez nich to není Ulice..,” uvedla jedna z komentujících.

“Cože, to už si fakt děláte legraci? Bohužel musím souhlasit s tím, že s těmi negativy už je to přehnané. Jako ukázky ze života, fajn, ale už je to fakt přemrštěný. Člověk to měl jako oddechovku a teď to už začíná být spíše jako pěkné psycho, achjo, vy tomu jako dáváte,” dodala jiná.

Kdo podle vás seriál Ulice opustí?

“Já myslím, že psali, že to bude mladší muž a pak se psalo, že to bude spojeno s Denisou a spojeno se školkou. Tak Adriana a Peškovi s tím nemají nic společného a Evžen také ne. Zbývá tedy jen Robert,” odvodila uživatelka na Facebooku.