KONCERT Richard Müllera

Richard Müller představí TO NAJLEPŠIE v šansonovém provedení! Přečtěte si, kde slovenský zpěvák, který oslavil 55. narozeniny, vystoupí.

Richard Müller je oblíbený hudebník, který se na každé turné poctivě připravuje a vždy se snaží fanouškům přinést něco, co ještě neviděli a neslyšeli. Pro velký zájem fanoušků přidává k letošnímu jarnímu turné i podzimní část. Celkem vystoupí ve 12 českých městech.

„Jsem rád, že je o moje koncerty stále tak velký zájem. Tentokrát budeme zpívat moje písně v šansonových úpravách. S kapelou jsme výborně sehraní. Ke klarinetu a flétně teď přibyl kontrabas a baskytarista Martin Gašpar, z čeho mám velkou radost. Kontrabas je totiž úžasný nástroj a Martin je famózní hudebník. Naštěstí stále dokážeme nacházet způsob, jak interpretovat věci jinak než dosud,“ dodává Richard Müller.

Podzimní turné bude velmi osobní výpovědí legendy slovenské hudby. Zazní hity jako „Milovanie v daždi“, „Rozeznávám“, či „Koniec světa“, ale i méně známe písně.

„Některé zpívám už více než 20 let a stále se mi zdají aktuální. Vůbec je nepovažuji za nějaké staré vykopávky. Mám i novinky, které ale ještě nedozrály a cítím, že je ještě třeba je dopracovat. Některé mě na začátku ani nezaujaly a později se z nich staly hity. Publikum je zkrátka nevyzpytatelné.“ Uzavírá Richard Müller.

Na To Najlepšie tour Richarda provází kytarista Peter Markuljak, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, Michal Žáček, který hraje na dechové nástroje a bubeník a kapelník Juraj Kuchárek. Pražský koncert bude 16.10. a vystoupí na něm speciální hosté Dan Bárta a Michal Pavlíček.

Vstupenky na pražský koncert můžete zakoupit v síti Ticketstream

Vstupenky na vystoupení v jiných městech můžete zakoupit v síti Ticketportal

 

RICHARD MULLER – TO NAJLEPŠIE TOUR

14.10. OSTRAVA

16.10. PRAHA – odpolední a večerní vystoupení

1.11. KARLOVY VARY

3.11. PLZEŇ

5.11. ČESKÉ BUDĚJOVICE

7.11. ÚSTÍ NAD LABEM

11.11. PARDUBICE

12.11. NÁCHOD

13.11. LIBEREC

14.11. HRADEC KRÁLOVÉ

15.11. PŘEROV

6.12. BRNO