Užijte si den plný zábavy s celou rodinou ve Fajnparku!

Krásné jarní počasí láká k výletům, procházkám, sportu a aktivnímu trávení volného času vůbec. Mnohdy se ale představy dětí a rodičů výrazně liší. Co teď? Řešením je výlet do Fajnparku!

Sbalte celou rodinu a udělejte si výlet do Chlumce nad Cidlinou. Najdete tu parádní zábavní FAJNPARK, kde se bude bavit celá rodina od nejmenších dětí až po prarodiče. 

FAJNPARK vyrostl na ploše osmi hektarů v bývalém vojenském prostoru.Při jeho budování se tvůrci řídili nejnovějšími trendy.
Pro děti i dospělé jsou ve FAJNPARKU připraveny aktivní i odpočinkové zóny.

Dostanete tu možnost vyzkoušet si mnoho originálních atrakcí, dozvíte se spoustu nového, zasportujete si, odreagujete se. Ale hlavně tu na vás čeká skvělá zábava a spousta zážitků!

Těšit se můžete na v Česku největší trampolínové centrum Hopsálkov, písečná hřiště na plážový tenis a volejbal, vodní a vzduchová děla. Vaši nejmenší si užijí hřiště Miniměsto nebo Dinoprales s pohybujícími se ještěry. Uvidíte spoustu zvířátek: kozy, lamy, ovečky, oslíky a dokonce i klokany. Vyzkoušíte tu třeba i stezku bosou nohou, kde najdete místo k relaxaci.

Ve FAJNPARKU najdete také naprostý unikát. Je jím Joggi jumping! Neběhá se, neskáče se, ale běhoskáče, a to na skoro 70 metrech. Je to druh pohybu, který je podobný chůzi na Měsíci. Vznášíte se a lehce dopadáte. Dopady na podložku tlumí stovky pružin a tak v maximální míře šetří klouby běhoskokana. Joggi jumping je vhodný jako náhrada za klasický běh také pro seniory.

Ve FAJNPARKU v Chlumci nad Cidlinou strávíte den, na jaký bude Vaše rodina dlouho vzpomínat!