Dámský klub se ptá: Jaká je vaše vysněná práce? 

Kdybyste měli podmínky pro to dělat jakoukoli vysněnou práci, co bystě dělali? Ať už byste chtěli být hercem nebo astronautem, zajímat nás to bude v dnešním Dámském klubu na Frekvenci 1.

Světová star

Možná závidíte hollywoodským hvězdám červený koberec, Oscary i pozornost médií. Pokud by byla podobná činnost vaším snem, i tak se nemusíte svého snu vzdávat. Dnes existuje spousta hereckých i pěveckých kurzů, po nichž se můžete aspoň trochu cítit jako hvězda.

A když se navíc přihlásíte třeba do některé z castingových agentur, možná že i vy nakonec dostanete šanci. A jak se říká: nikdy neříkej nikdy. Někteří herci se stali slavnými až v pokročilejším věku a podařilo se to i některým hercům bez odborného vzdělání. Třeba i vám se splní váš sen.

Zázračný vynálezce

Třeba právě vy byste chtěli být objevitelem zázračného elixíru mládí, léku proti těm nejtěžším nemocem nebo geniálním vědcem, který by se zasloužil o nečekaný objev. Ačkoli nemáte doma laboratoř, můžete se zabývat vědou i objevy a třeba se zasloužíte o nějaký ten patentu hodný objev. Stačí se nevzdávat svých cílů. Vše máte ve svých rukou.

A čím by byly nejraději moderátorky Dámského klubu? Jaká je jejich vysněná práce?

Aneta: Myslím, že jsem měla to štěstí, že jí dělám. Ale chtěla bych se juknout do vesmíru a projít po Měsíci nebo jiné planetě. 🙂 

Markéta: Já jsem taky přešťastná, že dělám, co dělám, ale k tomu nebo v příštím životě, bych chtěla mít možnost věnovat se více než teď, bytovému designu a sommelierství. A taky bych chtěla být cestovatelka a taky… 🙂

Zajímá nás, čím byste byli rádi vy, kdybyste měli možnost zvolit si jakékoli zaměstnání. Prozraďte nám to už dnes mezi 16. a 17. hodinou v Dámském klubu na Frekvenci 1.