Dominika Feriho (22) na Moravě napadli: Pořezali mu záda a použili slovo negr

Poslance a teplického radního Dominika Feriho (22, TOP 09) v neděli večer na Moravě napadli dva neznámí útočníci. Jejich fotografie sdílel politik později na svém Twitteru. Feri utrpěl řezné rány, které mu lékaři zašili a několik úderů do hlavy. V současné chvíli je prý v pořádku.

“Jel jsem na Moravu a nějací dva pánové se jali pěstí. Hele, můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat,” napsal v neděli večer poslanec Feri na sociální sítě.

Muži měli politika napadnout při ochutnávce vín, kterou absolvoval již po několikáté. “Jedu do Hradiště, saniťáci si to nenechali vymluvit. Dostal jsem pár ran do hlavy a není mi nejlíp, tak pro jistotu,” uvedl na Twitteru Feri a sdílel fotografii z vnitřku sanitky.

Politik uvedl, že útočníci neváhali použít ani slovo negr. “Mně je to vlastně blbý vůči všem – policistům i saniťákům. Vždyť jsou svátky. Jel jsem sem (už počtvrtý) na Velikonoce a zkazí to nějací borci, kteří prý říkali něco o negrech,” svěřil se Feri.

Po ošetření lékaři už je zřejmě v pořádku. Po sedmé hodině na sociálních sítích informoval, že mu ránu v oblasti zad zdravotníci sešili. “Lékaři mi zašili řeznou ránu na zádech a jsem asi v pohodě. Snad mě brzo pustěj. Tak hezké svátky bez sváru,” popřál všem Feri na svém Twitteru. Po pachatelích nyní pátrá policie.

Galerie