FOTO: Tahle žena už je babičkou! Uhodnete její věk?

17. dubna 2018··Barbora Pisingerová

Tohle je naprosto neuvěřitelné. Žena jménem Gina Stewart žijící v Austrálii by na první pohled klidně mohla být čerstvou maturantkou, ve skutečnosti jde ale o ženu ve středních letech. Gina už má 4 děti a dokonce jedno vnouče! Tak co, kolik myslíte, že jí je?

Skutečnost vás zřejmě překvapí. Gina totiž nepatří mezi ženy, které otěhotněly ještě v pubertě a podobný osud pak potkal i jejich potomky. Kdepak. Gina už má na vnoučata věk.

Nikoho zřejmě nepřekvapí, že se tato kráska živí modelingem a do kapsy strčí i leckterou dívku, které ještě nebylo ani 20. Blondýnka je svobodnou matkou a má dvě dcery a dva syny ve věku 27, 25, 23 a 4. Nutno podotknout, že o nápadníky žena skutečně nemá nouzi. Je jí ale už neuvěřitelných 47 let!

Another year older, 47th Birthday, my beautiful little 4 year old girl singing to me ❤❤ #love #birthdaycake #blogger #blondehair #teeth #smile

A post shared by Gina Stewart (@strawberriesandcream1) on

Zajímá vás, jestli za její krásou stojí plastická chirurgie? To kráska rozhodně odmítá. Při pohledu na zpackané zákroky leckterých celebrit, které vypadají všechno, jen ne mladě, se člověku chce dát Gině za pravdu. “Nepoužívám botox. Věřím v elegantní stárnutí,” prohlásila modelka pro britský deník The Sun. Inu, kdo by nevěřil, se vzhledem, jaký má ona…

Gina Steward musí pochopitelně často čelit podobným dotazům, čemu vděčí za svou mladistvou krásu. Koupe se snad v krvi panen?! Ona ale stále trvá na svém. “Vážně, není tu žádné tajemství. Myslím, že každý je krásný,” vyjádřila se vnadná Australanka.

 

 

- další články