HOKEJ: To je překvapení! Nejvíce diváků zatím sledovalo zápas s Německem

11. května 2015·Zprávy·Redakce

Nedělní utkání s Německem bylo zatím nejsledovanějším zápasem české reprezentace na hokejovém mistrovství světa. Vítězství 4:2 sledovalo v průměru 1,57 milionu diváků, závěrečnou třetinu dokonce téměř 2,4 milionu!

Největší zájem tradičně přinesl závěr utkání – třetí třetinu zápasu sledovalo 65 procent lidí u obrazovek. Celkový zásah těch, kteří zápas s Německem sledovali alespoň tři minuty, dosáhl 2,796 milionu diváků.

Dosud nejsledovanějším utkáním českých hokejistů bylo střetnutí s Lotyšskem, které vidělo v průměru 1,566 milionu diváků, přičemž v závěrečné třetině to bylo až 2,3 milionu diváků. Velký zájem přitáhl také souboj s Kanadou, který si na ČT sport nenechalo ujít v průměru 1,53 milionu fanoušků.