Muž se v Brně pokusil znásilnit mladou ženu! Policie pachatele hledá

15. května 2019·Zprávy·Lukáš Vaněk

Zdroj: Reprofoto (YouTube.com)

Neznámý muž se v Brně-Líšni pokusil znásilnit šestadvacetiletou ženu, policie po něm pátrá. Muž se zalekl jiných lidí, z místa činu utekl. Na policejním webu to ve středu uvedl mluvčí David Chaloupka.

Muž se ženu pokusil znásilnit 28. dubna asi dvacet minut před půlnocí v Sedláčkově ulici. Ženu podle policie povalil na zem a snažil se jí roztrhnout oblečení. “Napadená žena křičela o pomoc. Toto volání uslyšeli obyvatelé přilehlého domu a další dva mladíci, kteří ženě přiběhli na pomoc. Když je agresor uviděl, z místa utekl,” uvedl mluvčí.

Policisté v minulých dnech zajistili kamerové záznamy z okolí. Na několika z nich je zachycený muž, který se v lokalitě v inkriminovaný čas delší dobu zdržoval. Kriminalisté předpokládají, že jim zatím neznámý muž může poskytnout k případu důležité informace. Proto jej žádají, aby se jim přihlásil.

Od veřejnosti policisté na lince 158 přivítají informace, které by mohly vést ke ztotožnění neznámé osoby na záznamu,” uvedl mluvčí.

Ze záběrů je patrné, že muž je kuřák, cigaretu drží v pravé ruce. S mobilním telefonem na záběru manipuluje levou rukou. Postavu má hubenou, oblečený je v tmavých kalhotách a bundě zřejmě maskáčového vzoru. Na nohou má tmavé boty s bílou podrážkou. Záběry černobílé kamery mají noční přísvit, tudíž se odstíny barev mohou lišit od skutečnosti, upozornil mluvčí.

Zdroj: ČTK

Zprávy - další články