Plzeň v Bukurešti dvakrát neudržela vedení a remizovala 2:2

25. července 2017·Zprávy·Redakce

Fotbalisté Plzně na úvod 3. předkola Ligy mistrů v Bukurešti remizovali s FCSB 2:2, když dvakrát neudrželi vedení. Odveta se hraje příští středu ve Štruncových sadech.

Při obnovené soutěžní premiéře trenéra Pavla Vrby po dvaceti minutách hry otevřel skóre Michael Krmenčík, ještě do poločasu vyrovnal Constantin Budescu. V 53. minutě vrátil hostům vedení Jan Kopic, ale krátce poté Filipe Teixeira zařídil bývalé Steaue Bukurešť remízu.

Vrba musel do úvodního soutěžního duelu nové sezony nasadit hodně improvizovanou obranu. Zraněného kapitána Hubníka a disciplinárně potrestaného Hejdu na pozici stoperů zastoupili Hájek a obvyklý pravý bek Řezník. Jeho místo zaujal Limberský a nalevo dostala šanci letní posila Havel. Soutěžní debut si odbyl také chorvatský záložník Živulič.