Pepa Libický

Zpověď

Nejsem rodilý "pražák", byť jsem se v Praze narodil. Žiju v krásném kraji Karla Čapka, ve Staré Huti u Dobříše. Studoval jsem stavební průmyslovku, ale většinu života jsem dělal lidem radost jako DJ, takže hudba mne stále provází a baví. Ale ani řemeslo jsem nepověsil na hřebík. Už v pěti letech jsem spíchnul s babičkou dětský dřevěný domek. V současné době mě nejvíc baví tvořit rukama. Mám od novinářů nálepku "Profesionální kutil", což samo o sobě je zajímavé spojení. Baví mě dávat věcem duši, rád sáhnu po starých nepotřebných a dám jim tzv.druhou šanci. Mým mottem je: "Na každé skládce roste vlčí mák...".

Každé víkendové ráno můžete se mnou posnídat, nastartovat se do nového dne nebo jen tak v horizontální poloze oddychovat. Život mě mnohému naučil a tak se snažím brát věci vždy z té pozitivní stránky. Takže i tragické informace se snažím zlehčit. Je to jen vždy o úhlu pohledu.
Tady je můj vzkaz:
Ať jste veselí nebo smutní, společně se budem bavit, tedy veselí veselými zůstanou a smutné naladíme. Stačí první krok, naladit Frekvenci 1.

Krásné dny bez starostí a s dobrou náladou
přeje Pepa Libický.