Dámský klub: Co dělat, když váš partner nesnáší vašeho nejlepšího kamaráda?

Máte kamaráda, se kterým jste už od dětství nerozlučná dvojka, nebo jste se poznali později, ale máte pocit, že se znáte odjakživa. Pro vašeho partnera to ale může být problém. Dnes se vašemu nejlepšímu kamarádovi podíváme na zoubek v Dámském klubu na Frekvenci 1.

Hlavní problém: žárlivost

Asi tím nejčastějším důvodem, proč váš partner nemusí vašeho kamaráda je žárlivost. Pokud je váš kamarád pohledný, milý a sympatický, není se čemu divit.

Ještě větší emoce samozřejmě vyvolává fakt, že váš kamarád je zároveň vaším bývalým partnerem. I přesto zkuste nepropadat panice a dejte těm dvěma prostor na to, aby se spřátelili. Třeba zjistí, že mají dost společného a nakonec se z nich také stanou kamarádi.

Několik možných řešení

V případě, že jsou vztahy mezi vaším partnerem a vaším kamarádem napjaté, zkuste dát oběma čas a dost prostoru. S oběma si promluvte a zkuste pak analyzovat, kde je problém.

Je dost možné, že jeden  nich má pravdu a že třeba jen nevidíte problém, který by mohl v budoucnou dělat neplechu ve vašem vztahu. Ať už se jedná o ten přátelský nebo partnerský.

A jaký mají názor na výtky partnerů k nejlepším kamarádům moderátorky Dámského klubu?

Markéta: Pokud jde o dlouholetou kamarádku, pak se mnou nic neotřese, i za cenu, že to vytřese partnera z mého života. Muži jsou variantou proměnnou, ale přátelé jsou celoživotní. 

Aneta: No, asi by se člověk měl zamyslet nad tím, že kámošce se nelíbí váš nový partner. Ale rozhodně byste se tím neměli řídit. Každopádně co se stát má, to se stane. 

Jsme zvědaví i na vaše názory. Už dnes mezi 16. a 17. hodinou se jim budeme věnovat v Dámském klubu na Frekvenci 1.