Dámský klub: Miluji ho víc, než on mne!

Posluchači Dámského klubu se shodli, že ve vztazích skutečně jeden miluje víc. To ale neznamená, že vztah nefunguje!

Jste partneři. Milujete se, žijete spolu, možná máte i děti, jste rodina. Občas vás ale přepadne pocit, že vás partner už nemá rád. Znamená to konec vztahu? Odborníci se shodují, že rovnost v míře citů je v podstatě nemožná. Když to tvrdí odborníci, tak sláva, máme vyhráno!

A co na to říkají posluchači? Vybíráme 3 SMS

JA VZDYCKY MILOVALA VIC. ALESPON PROJEKCE ME REALITY JE O TOM PEVNE PRESVEDCENA. JA VLASTNE STALE MILUJI UPLNE VSECHNY BYTOSTI NA SVETE. HANKA

Milovat neznamena jen mit rad. Milovat znamena pravdu znat, milovat znamena pomoct a podat ruce, milovat znamena otevrit dusi i srdce.TOM

AHOJ. NEJDRIVE MILOVALA VIC ONA MNE. PO NAROZENI SYNA JA JI. TED PO 23 LETECH SE TO VYROVNALO A MAME HARMONICKY VZTAH. LEZEME SI NA NERVY ZHRUBA STEJNE. VITA

Ideální stav v partnerském vztahu neexistuje

To je v zásadě utopie. Nežijeme na obláčku, žijeme v realitě, která nás ovlivňuje. Záleží také na délce vztahu, věkem partnerů i aktuální situaci, ve které se oba nacházejí. Stav hormonální bouře v době první zamilovanosti je nesrovnatelný se vztahem po 30 letech soužití. Přesto není třeba házet flintu do žita.

Krize nemívají partneři ve stejný čas

A to může být občas kámen úrazu. Možná právě řešíte problémy v práci, štvou vás pubertální potomci, zatímco vašemu partnerovi se v práci daří a pubertu dětí vnímá jako správný úlet. Z vašeho pohledu se tak partner stává tím, komu na vztahu nezáleží, cítíte se v ohrožení.

Láskoměr se koupit nedá

Zapomeňte na romantické filmy. Tedy do kina na ně rozhodně jděte, ale nehledejte v nich návod na štěstí.  Buďte prostě „jen“ spokojení. Spokojenost ve vztahu totiž není málo.

Souhlasí s tvrzením Markéta a Aneta?

Markéta: Rozhodně ano. A obvykle i více trpí. Většinou jsem to byla já:-)

Aneta: Je to pravda, ale v průběhu společných let se to prostřídává. Takže si dávejte pozor a nikdy nemějte partnera na háku.

V Dámském klubu se dnes budeme ptát právě vás: Platí, že jeden z partnerů miluje ve vztahu více? Těšíme se na vás od 16:00 – 17:00 hodin.