Dámský klub: Pěstujete paralelní vztahy?

Pěstovat více než jeden vztah může být zpočátku zábavné, ale dozajista také pořádně únavné. Dnes si na paralelní vztahy posvítíme v Dámském klubu Frekvence 1.

Může se to stát i vám. Někoho potkáte, ale nejste si tím vztahem jistí, je to příiš čerstvé… A najednou se objeví někdo další, přitažlivější a sympatičtější. Jenže nechcete ublížit tomu předchozímu a tak to najednou začnete hrát na obě strany.

Jenže pěstovat vztahy s několika muži najednou není jen tak. Chce to hodně plánování, vynalézavosti a především obezřetnosti. Velmi jednoduše se totiž může stát, že se jeden ze vztahů “proflákne” před tím dalším partnerem. A dovedete si asi představit, jaké potíže pak mohou nastat… 

A jak jsou na tom s pěstováním paralelních vztahů moderátorky Dámského klubu?

Aneta: Pěstovala jsem 🙂 A právě proto chápu, že mít podobnou zahrádku je sice fuška, ale zase na ní roste takové množství krásných kytiček a lahodného ovoce, že to za tu dřinu stojí. Ale musíte oba vztahy pěstovat s láskou a starat se o ně. Což nezvládne každý a proto je pěstování paralelních vztahů jen pro fajnšmekry a profíky. 

O vašich zkušenostech si budeme povídat už dnes mezi 16. a 17. hodinou na Frekvenci 1.