Dámský klub: Po jaké době jste si k sobě nastěhovali partnera?

Jste spolu už nějaký ten pátek, tak přemýšlíte o dalším kroku ve vašem vztahu – o společném bydlení! Kdy je na to ten správný čas? Dnes se budeme tomuto tématu věnovat v Dámském klubu na Frekvenci 1.

Soukromí nade vše

Pokud máte kde bydlet, je pochopitelné, že se do společného bydlení nemusíte hrnout. Pak už záleží jen na tom, zda chcete. Berte v potaz výhody, které vám společné obydlí přinese, ale stejně tak počítejte i se ztrátou soukromí.

Pokud je pro vás nepředstavitelné tísnit se mezi čtyřmi stěnami se svou drahou polovičkou, pak tomu ještě dejte čas a třeba se porozhlédněte po větším bytě, který byste si zařídili spolu.

Jedno tělo, jedna duše, jeden byt

Jste se svým milým tak pevně spjati, že si nedokážete představit ani jednu noc jeden bez druhého? Pak je pro vás společné bydlení tím správným krokem. Možná to ale nemusíte hrotit hned po čtrnácti dnech. Dejte si proto takovou malou zkušební lhůtu. Pár měsíců už vám ale ukáže víc, poznáte jeden druhého, zvlášť pokud spolu trávíte každý den. Pokud budete i pak oba toužit po společném bydlení, pak do toho jděte.

A jak to mají se společným bydlením s partnery moderátorky Dámského klubu?

Markéta: Já jsem nikdy nikoho nestěhovala k sobě. Oni tak nějak přibyli a byli. Stěhovala jsem je jen od sebe.

Aneta: Stalo se to jen jednou. Nabídla jsem mu, ať se ke mně přestěhuje po 3 měsících a byl to šok hlavně pro mě 🙂

Podělte se s námi o své zkušenosti i vy už dnes mezi 16. a 17. hodinou na Frekvenci 1.