Dámský klub: Raději bohatého a ošklivého nebo chudého fešáka?

Některé dámy jsou vybíravé a spíš než na charakter hledí na vzhled nebo výši konta potenciálního protějšku. Jak to máte vy? Upřednostníte raději bohatého partnera, který má před důchodem nebo chcete krasavce, který nemá ani korunu? Dnešní téma Dámského klubu na Frekvenci 1.

Bohatý děda

Když vidíte ženu nebo dívku, která si to vykračuje zavěšená do dědečka, je to docela běžné. Předpokládáte, že jde o jejího otce nebo dědu. O to víc jste pak překvapení, když se ti dva políbí na ústa. Pak možná přemýšlíte o tom, jestli je to skutečná láska nebo jen vypočítavost.

Jistě, existují vypočítavé ženy, které se stařečka, který navíc není ani pohledný, drží zuby nehty, ale existují i případy, kdy věkový rozdíl není překážkou v kvalitním vztahu. Člověk, který je o generaci starší má víc zkušeností, které můžete zužitkovat. Takový muž už také ví, co od života očekává a nevyvádí zbytečné hlouposti. Když má navíc tučné konto, je to další velké plus.

Chudý krasavec

Váš partner vypadá jako z titulní stránky časopisu? Pak gratulujeme! Je možné, že váš vyvolený je chudý jak kostelní myš, ale vás přitahuje natolik, že ho klidně i živíte. Dejte si ale pozor na to, aby svého vzhledu až příliš nezneužíval. Nejlépe uděláte, když se budete v ódách na vašeho drahého krotit a vztah budete stavět víc na emocích než na vzhledu.

A jaký typ muže upřednostňují moderátorky Dámského klubu?

Markéta: Já snad nikdy nepotkala bohatého chlapa, kterého bych chtěla. Ale bylo by moc fajn, kdyby k tomu byl i fešák:-) A z toho plyne, že já jsem zatížená na ty fešáky, co bohužel peníze na vyhazování nemají 🙂

Aneta: Mám štěstí na fajn muže, ale smůlu na boháče. A není to vůbec špatný život. Peníze si přeci umím vydělat sama 🙂

A jak jste na tom vy? Máte zajímavé zkušenosti? Čekáme na ně už dnes mezi 16. a 17. hodinou na Frekvenci 1.