Dámský klub se ptá: Po rozchodu do garsonky nebo zpátky k rodičům?

Rozpadl se vám vztah a vaše dosavadní společné obydlí budete prodávat. Ale kde teď budete bydlet? Můžete si platit podnájem nebo se vrátit domů k rodičům. Známe výhody obou variant! Najdete je uvnitř článku.

Všude dobře, u rodičů nejlíp

Jestliže s rodiči máte dobré vztahy, nabízí se možnost, že se po rochodu nastěhujete zpátky do svého dětského pokojíku. Pokud vyhledáváte podporu druhých, pak pro vás budou chápající rodiče přínosem. Příspěvek na domácnost bude zaručeně výrazně nižší než kdybyste si platili podnájem. A taková teplá večeře na stole po příchodu z práce, ta je rozhodně k nezaplacení.

Klid a soukromí nade vše

Máte-li radši klid, tak ho jistě uvítáte i po rozchodu. Budete pánem či paní svého času i svého domu. Žádná pravidla, žádné přizpůsobování se druhým – vše bude jen ve vaší režii. Soukromí oceníte i v případě, že začnete randit s někým novým a budete si ho chtít pozvat domů.

A co si o návratu k rodičům myslí moderátorky Dámského klubu?

Aneta: „Je to nejméně finančně náročné řešení a alespoň se po důlouhé době opět navzájem užijete. No, přiznejte si, že jste v době vašeho manželství rodiče dosti zanedbávali, že…?”

Markéta: „To je to nejstrašnější, co se dá udělat. I ti nejlepší rodiče připraví buď to, že to člověk bude mít stále na talíři a nebo ho budou pořád litovat. A jedno nebo druhé ho zabije.”

Na vaše zkušenosti a názory se těšíme už dnes mezi 16. a 17. hodinou na Frekvenci 1.