Dámský klub se ptá: Podle čeho si vybíráte partnera?

Výběr partnera je individuální záležitost, kterou nelze škatulkovat. My jsme se i přesto zaměřili na dvě nejčastější kategorie, podle kterých si lidé své protějšky vybírají. Více informací najdete uvnitř článku!

Neodolatelná krasavice

Postavička jako ze žurnálu, perfektní make up a oblečení z aktuální kolekce. Vypadají jako živé panenky Barbie. Přesně takové ženy vás okouzlují? Není divu! Muži jsou od přírody lovci a jakmile je poblíž objekt, který stojí za to, vytasí své skryté zbraně a snaží se objekt své touhy ulovit. 

Někdy ovšem své zbraně sklidí ve chvíli, kdy svou kořist uloví a zkusí s ní navázat konverzaci. Dokonalá obálka totiž nemusí skrývat stejně dokonalé nitro. A řekněme si to na rovinu: dřív nebo později se okouká i ten nejkrásnější obrázek.

Nejvíc sexy je na něm mozek

Pivo má rád a nelze to přehlédnout. Pivní pupek, který tlačí před sebou přestanete vnímat ve chvíli, kdy si s ním začnete povídat. Je chytrý, vtipný, bystrý a intelekt je jeho předností. S takovým mužem se nudit nebudete. Pokud má ještě navíc srdce na správném místě, pak jásejte. Když vás bude objímat láskyplná náruč, je v tu chvíli vedlejší, jak moc je obalena svatstvem.

Podle čeho partnera vybírají moderátorky Dámského klubu?

Aneta: „Partnera si nevybírám, muž by měl oslovit mě, že. No a když to udělá, tak tam musí být jiskra. Poté postupuje do druhého kola, kdy zkoumám kvalitu jeho mozku. A když projde i tam, následují jeho fyzické dovednosti. Takže u mě je to kombinace všeho, vzhledu i sexy mozku.”

Markéta: „Pravděpodobně mě zaujme vzhledem, přiznávám! Ale trvám na tom, aby byl i chytrý a vtipný.”

Na vaše názory se těšíme už dnes mezi 16. a 17. hodinou na Frekvenci 1.