Dámský klub se ptá: Přiznat se nebo zatloukat?

Věčírek se se pořádně rozjel a vy jste neodolala svému pohlednému kolegovi? Jste táta od rodiny, a přesto si udržujete bokovku? V obou případech hraje hlavní roli nevěra! A co teď? Jít s pravdou ven nebo zatloukat? Odpověď najdete v našem článku!

Jednorázový úlet

Pod vlivem alkoholu člověk dokáže zapomenout nejen na morálku, ale někdy i na manželku. Někteří psychologové tvrdí, že pokud se to stalo jednou, a nehodláte to opakovat, pak byste partnera přiznáním mohli ranit. 

Počítat musíte i s tím, že po přiznání nevěry už to mezi vámi nebude nikdy takové, jako dřív. Otázkou zůstává, jestli dokážete druhému zapírat pravdu. Jestli máte kvalitní vztah naplněný důvěrou, pak se sami dostatečně potrestáte tím, že v sobě musíte chovat toto “hořké tajemství”. 

Je ale dost pravděpodobné, že právě to vám zabrání podobnou věc opakovat. Riskovat vztah pro jednu noc plnou vášně, to se opravdu nevyplatí!


Dlouhodobá nevěra

Vaše žena se od rána do večera stará o děti a večer už jí na vás nezbývá energie? Ano, je to dost nepříjemná situace. Někteří ji bohužel řeší tím, že hledají sex jinde. Jestliže máte milenku, třeba si s ní užijete, ale není to dlouhodobé řešení. Raději své ženě pomozte s dětmi.

Odpočatá bude mít jistě myšlenky i na jiné věci než jen vaření a vypravování ratolestí do školy. Pokud už ale milenecký vztah udržujete, pak byste si měli sáhnout do svědomí. V tomto případě psychologové doporučují přiznat se a najít společné východisko. Stejně by to jednou prasklo. A teď si představte ty chvíle plné pláče, nářků, výčitek… Milenka je vlastně takový hřebíček do rakve vašeho vztahu.

A co si myslí moderátorky Dámského klubu? Je lepší přiznat se nebo si nechat pravdu pro sebe?

Aneta: „Přiznat, pokud jste se rozhodli se partnera zbavit.”

Markéta: „Já bych se dle rady doktora Plzáka držela hesla: zatloukat, zatloukat, zatloukat. Přiznáním se nic nevyřeší. Pokud chce mít člověk lehčeji na duši, nesmí být nevěrný. Když už je, tak si s tím musí žít. A ne si chtít ulevit a definitivně partnerovi/partnerce ublížit.” 

Na vaše názory se těšíme už dnes mezi 16. a 17. hodinou na Frekvenci 1.