Peeling pro krásnou pleť

Naše kůže se stále dokola obnovuje, ale někdy nezaškodí jí v tom obnovování pomoct.

Na výběr máte ze spousty možností – v obchodech se dá koupit takové množství přípravků, že oči přecházejí. Stačí se odlíčit, umýt a na vlhkou a trochu napařenou tvář dát kousek peelingového krému. Pak krouživými pohyby „obrousíte“ vrchní částečky kůže.

                   

Pokožka potom vypadá čerstvěji – nenapadlo mě jiné slovo:-)

 

Můj typ pro ty, kdo nemají „lováče“:-)

Cukr krystal s trochou oleje rozemnete v rukou (už to je i pro ruce bezva) a následně krouživými pohyby chvilku masírujete obličej.

      

Vaše Linda

 

 

Tipy posluchaček:

UZASNY peeling. Med a do nej vmichate mletou kavu. Uzasne po nem vypadate a vonite. Marcela z uh

CAU KRASAVICE INTELIGENTNI,LEVNY SUPER PEELING JE SUL SMICHANA S OLIVOVYM OLEJEM. CELE TELO JE POTOM SICE MASTNE, ALE UZASNE HLADKE.PA JANA.

Ahoj holky,ja pouzivam kavovou sedlinu smichanou se soli na cele telo,nebo ovesne vlocky kdyz na ne zapomenu ve spizi.LUBA

Ahoj holky,ja vzdy jen smicham kuhynskou sul s detskym mejdlickem a opilinguju si s tim cele telo.To detske mejdlicko nevysusuje,takze pouzivam i na oblicej.Krasa za par kacek:)

MILE damy,na telo pouzivam misto peelingu sul. Ve sprse se namocim a pak se tim tru do ruzova. Je to bajo,ale na oblicej jsem se jeste neodvazila,dle finANCNI situace o tom zacinam opravdu vazne uvazovat 🙂 Kamca