Získejte tělo Madonny! Vyzkoušejte jarní trojboj!

Blíží se jaro a sluníčko se na nás směje každý den o chvíli déle. A to je pro mnohé z nás signál „začni se hýbat!“ (protože se nám přes zimu nějak zdrcly oblíbené džíny).

Pokud chceme mít krásná těla, rozhodně nestačí  držet šílené diety nebo dokonce přestat jíst, začít běhat jako blázen nebo jen zběsile posilovat. Izolovaně totiž nepřináší žádná tato činnost našemu tělu očekávaný účinek. Pokud totiž hubneme příliš rychle a nekontrolovaně, odbouráváme tuk i se svalovinou. Umění je hubnout, ale svalovinu neztrácet.

Výborná je trojkombinace posilovna + strava +aerobní činnost.

Pokud patříte mezi obdivovatele těla Madonny, která i po padesátce vypadá skvěle, věřte, že to ani ona jinak nedělá. Vypátrala jsem, že se ráno nastartuje jógou, potom si dá pilates nebo  nějakou aerobní činnost. No a po lehkém obědě přijde na řadu posilovna.

Trenér Martin Hojda jako ideální vidí kombinaci cviků na horní část těla a břišního svalstva, a k tomu vhodně zvolené aerobní činnosti, například během na běžícím pásu.

Aby bylo cvičení opravdu účinné, dejte si do těla 2 – 3x týdně. Vždycky hodinku. Za 60 minut vystřídejte výše uvedené aktivity 3 – 4x. Opravdu to funguje. Za měsíc tak můžete spálit dva až čtyři kilogramy tuku!

A na závěr rada mého manžela: Trojboj je vynikající záležitost, zejména ten valašský (slivovice, víno, pivo)J.

Spokojené pohledy do zrcadla Vám přeje

Vaše Vlaďka