Radiokemp 2021 - Frekvence 1 živě každou středu o prázdninách

Čerpací stanice MOL a paliva MOL EVO pohání Radiokempy Frekvence 1

Program 2021

O prázdninách vyrážíme za vámi našimi posluchači na tradiční roadshow po českých kempech. První kemp odstartujeme hned 7. července, následovat bude každou středu jeden až do konce prázdnin.

Radiokempy Frekvence 1 začínáme vždy ve 14 hodin, od 19 hodin do 20 hodin se můžete těšit na živý koncert speciálního hudebního hosta. V této roli se postupně vystřídají Pokáč, Marta Jandová, Xindl X, Sebastian, Miro Žbirka a také kapely Žlutý pes, No Name nebo Čechomor.

Po celou dobu budeme veškeré dění z Radiokempů Frekvence 1 přenášet přímo do éteru. Návštěvníci kempů budou mít navíc jedinečnou příležitost nakouknout pod pokličku vzniku živého vysílání. Při práci budou sledovat oblíbené moderátory Lubku Ponížilovou, Míru Michálka, Janu Knížkovou, Romana Mikesche, Tomáše Fílu či Robina Sobka.

A co by to bylo za kemp bez táboráku? I na ten se můžete těšit a samozřejmě také na opékání špekáčků. Na programu bude také řada soutěží a klání, chybět nebude ani tolik oblíbený fotostánek vybavený různými bláznivými kostýmy, parukami a dalšími nezbytnými doplňky. Pro zvídavé dětské návštěvníky bude připravena interaktivní zábava na téma třídění odpadu v rámci projektu Tonda Obal.