Radiokemp 2021 - Frekvence 1 živě každou středu o prázdninách

Čerpací stanice MOL a paliva MOL EVO pohání Radiokempy Frekvence 1

Program 2021

O prázdninách jsme vyrazili za vámi, našimi posluchači, na tradiční roadshow po českých kempech. První kemp odstartoval 7. července a další se konal každou středu až do konce prázdnin.

Radiokempy Frekvence 1 začínaly vždy ve 14 hodin a od 19 hodin do 20 hodin jste si mohli užít živý koncert speciálního hudebního hosta. V této roli se postupně vystřídali Pokáč, Marta Jandová, Xindl X, Sebestian, Miro Žbirka a také kapely Žlutý pes, No Name a Čechomor.

Po celou dobu jsme veškeré dění z Radiokempů Frekvence 1 přenášeli přímo do éteru. Návštěvníci kempu měli také jedinečnou příležitost nakouknout pod pokličku vzniku živého vysílání. Při práci mohli sledovat oblíbené moderátory Lubku Ponížilovou, Míru Michálka, Janu Knížkovou, Romana Mikesche, Tomáše Fílu či Robina Sobka.

A co by to bylo za kemp bez táboráku? I toho se návštěvníci dočkali a nechybělo ani opékání špekáčků. Na programu byla také řada soutěží a klání. Nechyběl ani oblíbený fotostánek vybavený různými bláznivými kostýmy, parukami a dalšími nezbytnými doplňky. Pro zvídavé dětské návštěvníky byla připravena interaktivní zábava na téma třídění odpadu v rámci projektu Tonda Obal.