Chcete vyrazit zadarmo na Paráda fest Frekvence 1? Je tu soutěž o volné vstupenky!

Již v sobotu 10. srpna 2019 odstartuje na Konopišti Paráda fest Frekvence 1. Na co se můžete tento rok těšit? Kromě hudebních špiček z české a slovenské scény festival nabídne i dětskou zónu plnou atrakcí, super soutěž a spoustu dalších vychytávek. Rádio Frekvence 1 bude vysílat živě ze speciálního mobilního studia a vy tak máte možnost se osobně setkat s našimi moderátory.

Chcete si užít festivalovou atmosféru s celou rodinou nebo s přáteli? Soutěžte s námi celý týden a vyhrajte volné vstupy na hudební událost, která bude stát za to! Každý výherce obdrží rovnou čtyři volné vstupenky.

Jak se zapojit do soutěže? Stačí poslat správnou odpověď na jednoduchou otázku, mít trochu štěstí a být jako 10., 20., 30., 40., 50., 60. či 70. v pořadí!

Více se o festivalu dozvíte na www.paradafest.cz

 Hlavním partnerem festivalu je Choceňská mlékárna. Vyrábíme 90 let s chutí.

Choceňská mlékárna vloni poprvé uvedla na trh limitovanou edici smetanových jogurtů. Vedly si výborně, tak proč nepokračovat i letos? Vzhledem k velké oblíbenosti z minulého roku byl do výroby zařazen mix pomeranče a citrónu. Na druhou příchuť letního speciálu dostala mlékárna od zákazníků dlouhou řadu zajímavých námětů. Nápady se hrnuly ze všech stran, a nakonec to vyhrála úžasná kombinace třešně a černého rybízu. Letní edici populárních „smetaňáků“ najdete na pultech obchodů po celé republice a samozřejmě i v rámci podnikových prodejen Accom. Letní jogurty z Choceňské mlékárny jsou ideální osvěžující svačinkou v horkých letních dnech. Choceňská mlékárna vyrábí s chutí již 90 let.