FOTO: Babovřesky vstoupily do kin! Už je vidělo 8000 lidí

Komedie Zdeňka Trošky Babovřesky 3 sice měla oficiální pražskou premiéru ve středu večer, nicméně film už vidělo přes 8000 lidí. A to díky regionálním předpremiérám.

„Je to výborné číslo, co se návštěvnosti týče, když si uvědomíme, že film se doposud promítal pouze v osmi kinech a to v jednotlivých dnech v průběhu posledních dvou týdnů. Máme z toho spolu s tvůrci velkou radost,“ říká producentka filmu Dana Voláková za Fénix Film.

Žilková a spol.

Ve filmu se kromě už starých známých – Veroniky Žilkové, Pavla Kikinčuka, Lucie Vondráčkové, Lukáše Langmajera, Jana Kuželky, Petra Poláka, Radka Zimy, Bronislava Kotiše, Pavly Bečkové, Kamily Kikinčukové, Miriam Kantorkové, Jany Synkové a její company, znovu objevuje i Lucie Bílá a do děje vstupuje i postava „Nesmysla“ tedy  profesorky, doktorky Dobromily Dočistilové, kandidátky věd, kterou bravurně ztvárňuje  Tereza Bebarová. O této postavě sám Zdeněk Troška prohlašuje, že je tak protivná, že by ji „doma nechtěl ani vycpanou“.

Novou postavou je i Tomáš Trapl, který hraje nerudného, fanatického a zoufalého polského faráře Zbigniewa Krapuščinskeho, jenž do Babovřesk, kde doslova dávají lišky dobrou noc, přijede proto, aby „napravil zkaženou morálku“ obecních věřících drben, což se mu povede? 

Více se dozvíte v kinech!

 

Galerie