Soutěž o dvoje brýle v hodnotě 5000 Kč

Frekvence 1 a OptikDoDomu jedou za Vámi! Potřebujete nové brýle nebo toužíte po novém stylu a nemáte čas zajít si do optiky? Chcete si vyzkoušet, jaké to je si bezstarostně vybrat až dvoje brýle v hodnotě 5000 Kč, a to kdekoli se Vám zachce? V obýváku na gauči, v práci o polední pauze nebo v oblíbené kavárně? Stačí se tento týden zapojit do naší soutěže a odpovědět na jednoduchou otázku.

Již příští týden odměníme autory nejvíce originálních odpovědí návštěvou Frekvence 1 společně s OptikemDoDomu. Až pěti výhercům splníme přání, přijedeme totiž kamkoliv s plným kufrem rozmanitých brýlových obrub, takže bude jistě z čeho vybírat. Chcete zažít tento komfort na vlastní oči? Stačí, pokud máte platný předpis na brýle, zapojíte se do naší soutěže a štěstí bude stát na Vaší straně.

O co hrajeme:

5 výher v hodnotě 5 000 Kč (2x brýle dle vlastního výběru)

O společnosti:

OptikDoDomu je rodinná oční optika manželů Kláry a Petra Seidlových, která vznikla v roce 2009. Prostřednictvím svých webových stránek nabízí opravdu jedinečnou službu – návštěvu zdarma a nezávazně. Zákazník si zvolí hodinu i místo, kde se chce sejít. Takže to může být nejen v pohodlí domova, ale třeba v kanceláři. Doslova kamkoliv po celé ČR dojede OptikDoDomu a přiveze speciální kufr plný brýlových obrub. Obruby vyzkoušíte „na vlastní oči“. A hotové brýle dostanete během pár dnů kurýrní službou až domů, platíte až při dodání. OptikDoDomu vyrábí brýle vlastní značky Icona, na které poskytuje doživotní záruku.

Více informací naleznete na webové stránce: https://optikdodomu.cz/