Soutěž pro školky a školy s Bobíkem

Hrajte s Bobíkem o svačinu pro celou třídu! Přinášíme skvělou soutěž pro mateřské a základní školy. Chcete vyhrát mléčné pochoutky od Bobíka? Tento týden můžou být vaše!

Zapojte se do soutěže. Je to jednoduché. Stačí vyplnit formulář níže a být kreativní. Napište nám, proč by měla Frekvence 1 dovézt výhru právě k vám. Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme balíčkem plným chutných výrobků od Bobíka.
Konkrétně se můžete těšit na parádní zásobu mléčných nápojů Bobík MilkDrink. Dále samozřejmě nesmí chybět legendární smetanové krémy Bobík. Jako bonus vám přivezeme také plyšáka Bobíka, který určitě udělá dětem radost a stane se třeba třídním maskotem.
Následující týden po ukončení soutěže Frekvence 1 osobně obdaruje výherce balíčkem od Bobíka, který obsahuje více než 70 kousků mléčných dobrot. A to je už pořádná svačinka, Mňam mňam Bobík.
Zapojte se do soutěže a získejte skvělý balíček, který potěší celou třídu školáků. Přejeme hodně štěstí v soutěži!

O co hrajeme:

5x balíček s produkty Bobík. Jedno balení obsahuje:
Bobík MilkDrink vanilka – 27 ks
Bobík MilkDrink čokoláda – 27 ks
Bobík smetanový krém čoko-vanilka – 20 ks
Plyšák Bobík – 1 ks

O společnosti:

Bohušovická mlékárna je jednou z nejstarších českých mlékáren. Byla založena již v roce 1901 a v průběhu celého staletí prošla řadou modernizací. Svými produkty úspěšně zásobuje jak tuzemský, tak zahraniční trh. V Česku a na Slovensku je známá především sortimentem smetanových krémů Bobík, zakysaných smetan Bohunka, jogurtů a smetan do kávy Kapucín. V roce 2016 uvedla jako první na český trh zakysaný mléčný výrobek Skyr podle islandské receptury.