Velká podzimní hra Milion za stovku zná vítěze! Česko má díky rádiu Frekvence 1 dalšího milionáře


Soutěž byla ukončena.

Pokladní hlásili nedostatek stokorun, protože lidé je nechtěli vracet do oběhu. Na sociálních sítích vynalézaví posluchači vyvěšovali inzeráty, že výherní stovku odkoupí za provizi. Nakonec ale rozhodla náhoda a štěstí!

Vůbec netuším, jak se ke mně dostala

“O hře Milion za stovku jsem se dozvěděl z rádia. Slyšel jsem asi dvakrát, jak posluchači vyhrávají za dvojčíslí tisíc korun. Já sám jsem stovky nesbíral. A ani ve snu by mě nenapadlo, že bych mohl získat hlavní výhru. Stovky jsem ani nekontroloval. Až jednou večer přišel syn, že o hře Frekvence 1 slyšel. Už jsem skoro usínal, tak jsem mu řekl, ať se mi podívá do peněženky. A on přiběhl, že jsem vyhrál! Já mu říkám, ať jde někam a nechá mě spát. A on trval na svém. měl pravdu! Byla to výherní stovka,” říká šťastný výherce, pan Jiří z Vysočiny.

Podívejte se na reportáž, kterou jsme natočili s výhercem Milionu za stovku:

“Vůbec netuším, kde se ke mně dostala. Hodně jezdím po kraji, stravuji se po hospodách, klienti mi platí hotově za opravy střech, tak asi tak nějak. A co si koupím? Na baráčku musíme udělat nová okna, potřebujeme vyměnit radiátory a s manželkou a syny určitě vyrazíme na nějakou dovolenou. A samozřejmě to oslavíme! Moc děkujeme Frekvenci 1 za úžasnou výhru,” raduje se pan Jiří.

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: Holčička si sama vybrala oblečení na školní fotku. A rozesmála celý svět!

Tahle holka letos vyhrává nejlepší masku Halloweena. Pochopíte, až si ji prohlédnete od hlavy až patě

FOTO DNE: Nedávejte mi botičku, poprosila řidička pražské strážníky. Jejich reakce je HITEM

Moderátor rána Frekvence 1 Petr Šimek, který výhru se svým ranním týme na Vysočinu odvezl: “Byl jsem hrozně nervózní a zároveň jsem měl obrovskou radost, že jsme udělali jednomu obyčejnému chlapíkovi krásnější den! Do poslední chvíle nebylo jisté, že je to ta pravá stovka. Do té doby jsme měli několik telefonátů od posluchačů z celé země, že oni mají tu výherní stovku se správným sériovým číslem. Pokaždé se ale ukázalo, že to byl omyl. A teď to vyšlo! Měli jsme obrovskou radost a za celou Frekvenci 1 blahopřejeme!” 

„Celá hra byla velký zážitek. Napínavý do posledního okamžiku. Panu Jiřímu blahopřeji k výhře, všem ostatním přeji pohodu a klid o vánočních svátcích. Odpočiňte si, protože už brzy budete opět potřebovat pevné nervy! Chystáme už další hru,” nastínil ředitel Frekvence 1 Miroslav Škoda.

Další velkou hru o velké peníze přinese Frekvence 1 už brzy!