Vyhledávání
Zavřít
Cyklistka na MS lahví trefila divačku, ta podala trestní oznámení

Zdroj: Reprofoto (Česká televize)
11. října 2018·
Zvyk cyklistů odhazovat při závodě použité lahve zapříčinil neobvyklou dohru silničního mistrovství světa v Rakousku. Divačka tam podle agentury APA podala trestní oznámení na jednu z účastnic závodu žen s hromadným startem kvůli tomu, že ji trefila bidonem nechtěně do hlavy.
Žena utrpěla zranění 29. září, když sledovala peloton cyklistek podél trati v Innsbrucku. Odhozená lahev jí způsobila otok na bradě a divačka případ oznámila na policii. Policistům se na základě videozáznamů a fotografií podařilo potvrdit ženino tvrzení, že viníkem byla jedna z reprezentantek Kanady, inkriminovaný bidon však nezajistili.
Zdroj: ČTK
Související články
Nejčtenější v rubrice Zprávy
1V účetnictví ministerstva zdravotnictví byly chyby za miliardy, tvrdí NKÚ2Léto s Frekvencí 1: Kam zajet na poctivé borůvkové knedlíky a kde vám natočí dobré pivo? Aktuální TIPY na víkend3Výročí zkázy Titaniku: 10 zajímavostí, které jste o legendární plavbě s tragickým koncem nevěděli4V den svých 94. narozenin dnes zemřel spisovatel Vladimír Páral
Pokračujte v rubrice







