Carrie ze Sexu ve městě si pozvaly ruské úřady. Kvůli fotce na Instagramu!

4. března 2017·Celebrity·Redakce

Warner Bros.

Ruské ministerstvo zahraničí pozvalo hvězdu amerického seriálu Sex ve městě Sarah Jessicu Parkerovou na schůzku s ruským velvyslancem ve Washingtonu Sergejem Kisljakem, který je aktuálně v centru pozornosti kvůli stykům s představiteli administrativy prezidenta Donalda Trumpa. Moskva tak reagovala na hereččin povzdech, že se s ambasadorem sešli snad už všichni kromě ní.

Ruskou reakci vyvolal příspěvek Parkerové na sociální síti instagram, kde zveřejnila svou fotografii z populárního seriálu Sex ve městě, ve kterém ztvárnila roli Carrie Bradshawové, nezávislé novinářky píšící především o vztazích. “Nemůžu se vyhnout otázce… vídá se ruský velvyslanec se všemi kromě mě?” píše se u obrázku, který herečka zveřejnila v pátek.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Na oficiálním anglickojazyčném twitteru ruského ministerstva zahraničí se dnes objevila fotografie mluvčí rezortu Marije Zacharovové u počítače, na jehož obrazovce je dotyčná fotografie Parkerové. “Sarah, jestli po tom tolik toužíš, můžeme ti zařídit setkání s ruským velvyslancem,” stojí u obrázku. “Cokoliv je možné. Sergej Ivanovič (Kisljak) bude mít radost,” stojí také v tweetu.

I had to. Don’t know the provenance however whoever you are, thank you. X, sj

Příspěvek sdílený SJP (@sarahjessicaparker),

Ruský velvyslanec ve Washingtonu Sergej Kisljak se stal aktuálně středem pozornosti kvůli tomu, že se loni během předvolební kampaně sešel se současným Trumpovým ministrem spravedlnosti Jeffem Sessionsem. Sessions o těchto schůzkách ale při slyšení v Senátu neinformoval. Z pozice ministra spravedlnosti přitom dohlíží na vyšetřování údajných zásahů ruských hackerů do nedávných voleb v USA. S ruským velvyslancem se ještě před Trumpovou inaugurací sešel také nyní už bývalý prezidentův bezpečnostní poradce Michael Flynn a také Trumpův zeť a poradce Jared Kushner.

 

Celebrity - další články