FOTO: Porotce v soutěži The Voice sdílel radostnou novinu! Raper Kali se stal otcem

Slovenský raper známý pod pseudonymem Kali (36), vlastním jménem Koloman Magyary, se v pátek stal poprvé otcem. S jeho přítelkyní Alicí se jim narodila holčička, které novopečení rodiče dali jméno Kornélia.

Uznávaný slovenský raper má slušnou řádku fanoušků i v České republice a další si nyní získává i svou účastní v novém soutěžním pořadu. Na televizi Nova ho totiž diváci mohou pravidelně vídat jako jednoho ze čtyř porotců hudební soutěže The Voice.

Ti nyní mohou všichni zaplesat nad skvělou zprávou, kterou hudebník vypustil do světa. “Tak a jsme tři! Mamina je v pořádku, Nelka také, tatino porod stihl… Všechno, jak má být,” pochlubil se slovenský raper Kali v pátek dopoledne na svém Instagramu a sdílel také dojemnou fotografii, na které líbá svou partnerku Alici krátce po porodu.

Zprávu o rozrůstající se rodině raper fanouškům přiznal již v září loňského roku. “Budeme tři a máme z toho velikou radost. Nechtěl jsem to řešit veřejně, protože nerad mluvím o svém soukromí a hlavně jsem si na tom nechtěl stavět promo. Hodně lidí z našeho okolí se nás ale na to ptalo, všimli si toho i fanoušci. Už to teda nebudeme dál tajit. Budeme rodiče a příští rok plánujeme i svatbu,” uvedl tehdy pro slovenský web rádia Evropa 2. 

Galerie