Liam Hemsworth není dobrý člověk? Miley Cyrus šokovala fanoušky drsným tvrzením

Americká zpěvačka Miley Cyrus (26) a australský herec Liam Hemsworth (29) sice letos v srpnu oznámili rozpad svého manželství, zdálo se však, že nadále zůstávají přáteli a mají se stále rádi. Tuto iluzi teď ovšem drsně narušila sama zpěvačka. Prohlásila totiž, že její současný přítel Cody Simpson je jediný dobrý člověk s penisem, kterého zná.

Zdálo se, že navzdory konci téměř desetiletého vztahu zpěvačky Miley Cyrus a herce Liama Hemswortha mezi dvojicí žádná nevraživost nepanuje a nadále zůstávají přátelé. Oba se tak alespoň na veřejnosti tvářili a mluvil o sobě vždy jen v dobrém. Teď ale Cyrus zveřejnila prohlášení, které na příliš růžovou situaci neukazuje.

Během vysílání při němž odpovídala svým fanouškům na otázky pronesla zvláštní věc. “Vždycky jsem si myslela, že musím být na holky, protože všichni chlapi jsou zlí, ale není to pravda. Existují i dobří lidé s penisem. Potkala jsem zatím jen jednoho a ten je v tomhle vysílání,” nechala se slyšet popová zpěvačka, která tím narážela na svého současného přítele Codyho Simpsona (22).

View this post on Instagram

your new alarm clock ? ⏰

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

“Jsou i dobří chlapi, lidi, nevzdávejte se. Nemusíte být na holky, existují i dobří lidé s penisem, jen je musíte najít,” pokračovala. Ačkoli její slova měla zřejmě fanoušky zklamané láskou trochu povzbudit, stalo se něco docela jiného. Řada lidí si totiž zpěvaččina slova vyložila tak, že její bývalý manžel Liam Hemsworth podle ní zkrátka není dobrý člověk. S Hemsworthem přitom strávila poslední dekádu a rozchod oznámili letos v létě.

Po odchodu od australského herce se Miley Cyrus nějaký čas stýkala s blogerkou Kaitlynn Carter. Není proto divu, že si někteří lidé vztáhli její slova právě k jejímu exmanželovi a období po rozpadu vztahu s ním.

Aférka s blogerkou však zpěvačce nevydržela a v současnosti svým přítelem nazývá mladého herce Codyho Simpsona, se kterým se údajně již sestěhovali.

“Je ještě brzo, ale jejích vztah je na dlouho. Je hlubší, než si lidé myslí. Původně se seznámili během svých divočejších období, teď jsou ale oba střízliví a soustředí se na své zdraví, kariéru a čas, který tráví spolu. Zdá se mi to úplně ideální,” prohlásil o nové lásce Codyho manažer Matt Zeidman pro časopis People.

Galerie