
Vyhledávání
Pozor, nefetuju každý den! Martin Kocián promluvil o závislosti a komplikovaném vztahu s dcerou

Martin Kocián. (Zdroj: Profimedia)
Bývalý idol devadesátých let a zakladatel kapely Lunetic, Martin Kocián (47), zůstává i po letech veřejně spojený především se svou drogovou minulostí. V pořadu eXtra Host promluvil o závislosti, ztrátě rodiny i o tom, jak se snaží žít „normální“ život.
„Pozor, já nefetuju každý den a nežiju na ulici, já žiju prostě normálně,“ řekl otevřeně. Přesto přiznává, že drogy mu nepřinesly nic pozitivního.

Velkým tématem jeho života je i vztah s patnáctiletou dcerou Vanesou. Tu už rok neviděl a neví, čím si momentálně prochází. „Já jsem nešťastný, že nevidím moc dceru. Nevytvořil jsem dobrý vztah s vlastní krví, za to se stydím a říkám to i veřejně, že mi to nevychází,“ svěřil se. Podle něj si za současný stav může sám, přesto doufá, že se mu vztah s dcerou podaří napravit: „Když se vidíme, tak se bavíme normálně. To je třeba věc, kterou bych chtěl napravit. Jsem hrozný táta.“
Kocián se v poslední době snaží najít novou životní cestu i mimo hudbu. Zapojil se do organizace Clash, kde se objevil jako bojovník v zápasech proti Sámeru Issovi a Jaroslavu Bobowskému alias Hrobařovi. Přestože oba souboje prohrál, tvrdí, že právě bojování ho naplňuje. Po zápase s Issou dokonce oznámil, že část honoráře věnuje své mamince. Kromě výše zmíněného se angažuje rovněž v propagaci legálního konopí. Sám prý ale nikdy marihuanu nekouřil.

O Kociánovi se v posledních dnech mluvilo také v souvislosti s velkým pražským koncertem skupiny Lunetic, na kterém chyběl. Na pódiu ho připomněla moderátorka Tereza Pergnerová, když řekla: „Martine, máš tady místo. Myslíme na tebe.“ Kocián na toto gesto zareagoval veřejným poděkováním, avšak dodal, že je čas jít dál.




