Rozvod Jolie a Pitta: Žena, která měla Brada svést, poprvé promluvila

Francouzská herečka Marion Cotillardová popřela spekulace britského listu Daily Mail, že by měla nějakou spojitost s nedávno ohlášeným rozvodem Angeliny Jolie a Brada Pitta. V příspěvku na instagramu napsala, že žije spokojeně ve vztahu se svým partnerem Guillaumem Canetem a že s ním očekává druhé dítě.

Po oznámení rozchodu slavného hollywoodského páru přišel Daily Mail se spekulacemi o tom, že si Jolie najala soukromého detektiva, který prý zjistil, že ji Pitt podváděl s herečkou Marion Cotillardovou.

“Nejsem zvyklá komentovat podobné věci, ani je brát vážně, ale protože se tato situace roztáčí a ovlivňuje lidi, které miluji, musím promluvit,” uvedla francouzská herečka. Potvrdila, že žije v dlouhodobém vztahu s Canetem, kterého považuje za “jediného, kterého potřebuje”. Pár má spolu pětiletého syna a Cotillardová uvedla, že čekají další dítě.

Francouzská herečka v příspěvku vyjádřila naději, že Jolie a Pitt “dosáhnou usmíření v této bouřlivé době”. Oznámila také, že její nynější vyjádření bude jediným komentářem, který k aféře bude mít.

Cotillardová získala v roce 2008 Oscara za ztvárnění zpěvačky Edith Piaf ve stejnojmenném filmu. Za stejnou roli získala také Českého lva, neboť se snímek natáčel v české koprodukci. Zazářila také ve snímcích Počátek nebo Na dřeň. S Pittem hraje ve filmu Spojenci, který by měl přijít do českých kin na počátku prosince.

Podívejte se na trailer k filmu Spojenci:

Jolie prostřednictvím svého právníka tento týden oznámila, že požádala o rozvod s Pittem. Herečka jako příčinu rozvodu uvedla “nesmiřitelné rozpory” páru, který spolu žil 12 let a vychovává tři vlastní a tři adoptované děti.

Galerie