V Praze se to Hollywoodskými hvězdami jen hemží. Na koho můžete aktuálně v ulicích narazit?

30. června 2021·Celebrity·Lenka Skrzeczkova

Herečka Ana de Armas. (Foto: Shutterstock)

Díký natáčení snímku The Gray Man neboli Šedý muž se do česka sjíždí další hollywoodští herci. Po Ryanovi Goslingovi dorazil i Billy Bob Thornt a Ana de Armas. Snímek se řadí k jedním z nejdražších, jaké kdy Netflix produkoval.

Kráska z nejnovější bondovky Není čas zemřít Ana de Armas nedávno přicestovala do Prahy. Je známá hlavně díky vášnivému románku, který měla s hercem Benem Affleckem. Ten se s ní rozešel na začátku roku skrze telefon.

Za to herec Thornton má již za sebou pět nevydařených manželství. Nejvíce ho proslavil svazek s americkou herečkou Angelinou Jolie. Akční snímek, který herci společně točí je přirovnáván třeba k sériím Jamese Bonda či Ethana Hunta.

V minulosti jsme vás již informovali, že v Praze natáčí i oblíbený herec Adam Sandler a Carey Mulliganová, kteří k nám zavítali kvůli natáčení filmu na motivy knihy Kosmonaut z Čech. Hlavní postavou příběhu je kosmonaut poslaný z malé země ve středu Evropy na jednočlennou misi k planetě Venuši, kde má posbírat záhadný pradávný prach. Spojení se Zemí je však brzy přerušeno a kosmonautovým jediným společníkem zůstává imaginární pavouk. To ovšem protagonista netuší, že se někde za ním pohybují Rusové, kteří podnikají vlastní tajnou misi k Venuši.

Celebrity - další články