Veronika Arichteva apeluje na maminky: Přestaňme se poměřovat, hrdinky jsme všechny

19. února 2021·Celebrity·Barbora Pisingerová

Veronika Arichteva. Foto: Instagram / veronikaarichtev

Mateřství nikdy nebylo jednoduché, v době sociálních sítí ale rodičky čelí čím dál většímu tlaku. Mnohé ženy mají pocit, že se od nich očekává čistá dokonalost a nic menšího. To ale může být dost psychicky náročné. Herečka Veronika Arichteva se rozhodla nezdravému fenoménu čelit a ze své pozice influencerky poslala maminkám upřímný vzkaz. 

Herečka Veronika Arichteva (34) je mezi matkami pořád ještě tak trochu nováčkem. Malému Lukovi ještě nebylo ani pět měsíců a tak si manželé na rodinný život teprve zvykají. Už teď si ale nemohla nevšimnout neustálého tlaku, který je na matky vyvíjen.

Herečka proto využila publikum svých téměř 500 tisíc sledujících na Instagramu a rozhodla se k věci vyjádřit. “Holky, přestaňme se předhánět v tom, kdo je víc matka. Kdo je jako větší hrdinka. Koho to víc bolelo. Pojďme se přestat vzájemně srovnávat a poměřovat, kdo dokázal porodit jakou váhu a hlavně JAK! Vždyť to je děsný,” napsala na sociální síť ve čtvrtek.

“Hrdinky a nejvíc mámy jsme přece všechny a je úplně u řiti, jestli to byl přirozený porod, nebo jestli to byl císař. Já vám všem, který to JAKKOLIV čeká, a že vás teda je, držím palce,” vzkázala sledujícím a dodala: “Poměřovat si pindíky můžem, až budou dospělí.”

Hereččin pohled se okamžitě setkal s vlnou souhlasu. “Velká pravda, já měla naplánovaný císař a někdy jsem si připadala, že se ostatní tváří, jak když jsem dceru koupila v obchoďáku,” zareagovala například jedna z fanynek.

View this post on Instagram

A post shared by Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

 

Celebrity - další články