Kapela Rybičky 48 vítá jaro novou písní a videoklipem Svatební hymna

21. března 2021·Hudba·Iva Pavlousková

Rybičky 48, foto: Universal

Kapela Rybičky 48 vydává novinku s názvem Svatební hymna. Energická píseň doprovázená videoklipem zaručeně rozzáří a pobaví i největší svatební skeptiky.

“Samotný nápad na Svatební hymnu vznikl na naší vlastní svatbě, protože mi chyběla nějaká novější písnička s tématem svatby, když pominu pěknou, ale desítky let starou píseň Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap,“ uvedl s úsměvem frontman kapely Kuba Ryba.

Svatební hymna zrcadlí vývoj kapely, jak popisuje sám zpěvák. „Rosteme, zrajeme a pozvolna vedle našich krásných žen dospíváme, a tak se nás víc týká i téma svateb, nových přírůstků, a o to víc si dokážeme užívat obyčejně krásných věcí,” říká Kuba Ryba a konstatuje, že v posledních pěti letech se tři ze čtyř členů oženili, a většina přátel už ve svazku manželském je, nebo do něj míří.

Jak je u kapely Rybičky 48 zvykem, přistoupila ke svatebnímu tématu svérázně. „Věříme, že se lidi u tohoto klipu pobaví, což je ostatně jedna z hlavních věcí, proč děláme muziku. Pevně věříme, že až se svět dostane do normálu, tak tenhle song nebude chybět na žádný svatbě,” dodal za kapelu Ryba.

Hudba - další články