Maminka sdílela geniální trik, jak nakupovat boty bez dětí a mít jistotu, že jim padnou

Nakupovat s malými dětmi může být někdy tak trochu za trest. Některé věci si ale vyzkoušet zkrátka musejí... Třeba takové boty. Jedna maminka ale přišla na skvělý trik, který jí nákupy značně usnadní. Děti totiž vůbec nemusí brát s sebou a boty jim přesto padnou jako ulité.

Přimět děti, aby si v obchodě vyzkoušely hned několik párů bot, to může být občas nadlidský úkol. Chytrá maminka ale přišla na snadný způsob, jak si záchvaty vzteku, otrávené pohledy a diskuze s drobotinou ušetřit. Chodidla svých dětí si totiž obkreslila na karton a následně je vystříhala. Jednoduchý nápad jí nyní umožňuje chodit do obchodů s botami bez dětí a přesto mít jistotu, že jim obuv bude.

Australská máma dvou dětí se se svým trikem podělila na Facebooku. “Když mají vaše děti záchvat růstu, ale vy je ještě nechcete brát do obchodu,” napsala a připojila snímek obkreslených dětských chodidel.

Foto: Facebook

Řada komentujících byla za inspiraci velmi vděčná. Objevili se ale i lidé, kteří už podobný nápad měli také. “Nejsi v tom sama. Tohle dělám pokaždé, když se mi nechce brát všech mých šest dětí do obchodu. Každý z nich chce něco jiného,” svěřila se například další z maminek.