Mladík toužil po opravdové lásce. Zhubnul neuvěřitelných 27 kilo! GALERIE

Co může být pro může větší motivací, než touha po vysněné partnerce? Muž, který nikdy neměl přítelkyni, se rozhodl zapracovat na svém zevnějšku. A rozhodně to nebyl krok špatným směrem.

Mladík (27) podstoupil neskutečnou proměnu. Celý život měl dojem, že je navíc – doma, v kolektivu. Všichni přátelé už měli partnerky a rodiny a on stále nic. Byl sám a začal se přejídat, aby v sobě pocit zoufalství na chvíli utišil. Následkem toho začal nepřiměřeně nabírat na váze a šance na to, že si nějaká žena všimne, klesala. Pak se rozhodl, že s tím chce něco udělat. A je z něj neskutečný fešák!

Michael Jefrries měl vždycky pocit méněcennosti, v partě byl jediný bez partnerky a on zůstával jen tak do počtu. Ve chvíli, kdy ručička na váze ukázala 107 kilogramů a styděl se podívat se na sebe do zrcadla, rozhodl se změnit životní styl. Přestal pít, zaplatil si kurzy v posilovně a změnil jídelníček. Během čtyř let se zbavil 27 kil! Cestu za trvalým vztahem už nevidí tak nereálně a hlavně získal potřebné sebevědomí a dobrý pocit. Fotky z velké proměny zveřejnil na své sociální síti.

Galerie