Nová platební karta, která umí odložit nákup

24. listopadu 2020·Články·Josefína Kováčová

Společnost MALL Pay představila nový produkt – svou vlastní platební kartu. S kartou můžete platit online v kamenných obchodech u nás i v zahraničí. Jakmile poznáte výhody této skipovací karty, už nebudete chtít nakupovat jinak.

Kupte hned, zaplaťte později

Mall Pay funguje primárně se službou tzv. odložené platby. Ta umožňuje odložení plateb v internetových obchodech až o 14 dnů po provedení nákupu. Zároveň prodejce obdrží peníze jen několik minut po registraci nákupu. Transakce je tedy podobná platbě kreditní kartou, ale je ještě rychlejší.

Novinkou Mall Pay je skipovací karta, která je určena zájemcům o odložení plateb za nákupy a to jak v online, tak kamenných obchodech. Na Mall.cz můžete využít slevu 10 % a nakupovat tak ještě výhodněji. Skipovací karta Mall Pay se vám bude hodit nejen v čase předvánočním, ale po celý rok. Svými vlastnostmi připomíná kreditní kartu. Využívat můžete až 50 000 Kč na 50 dní.

Výhody skipovací karty Mall Pay

Kromě již zmíněné slevy ve výši 10 % na nákup na Mall.cz můžete využít také vyšší limity k čerpání a delší lhůty splatnosti než tomu bylo doposud. Zvolit si můžete variantu bez poplatku či v podobě paušálu. Při zaplacení měsíčního paušálu lze využívat odložení plateb kdekoliv u nás i v zahraničí. Rovněž můžete získat  výhody jako jsou doprava zdarma na vaše nákupy či asistenční služby řemeslníků, kdy vám mohou 2 x ročně pomoci zdarma.

Pokud potřebujete hotovost poslouží vám tato karta i k výběrům z bankomatů u nás i ve světě. Pokud vyberete z účtů ČSOB, nezaplatíte za výběr ani korunu navíc. Zaregistrujte se a získejte kartu Mall Pay, která vám přinese celou řadu výhod nejen u partnerů Mall.

Jak získat skipovací kartu Mall Pay?

Abyste mohli bezstarostně „skipovat“, kartu získáte automaticky k účtu Plus a Komplet. Je to velmi jednoduché. Po přihlášení do zákaznické zóny si vyberte účet, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Poté, co projdete krátkým ověřením, dojde ke zpracování veškerých údajů, karta vám bude zaslána domů až do schránky, nemusíte pro ni nikam jezdit. Pak už ji jen stačí aktivovat a plně čerpat z jejich výhod.

Kartu Mall Pay si můžete přidat do svého chytrého telefonu do Google Pay nebo Apple Pay a platit tak mobilem. Jednoduché zákaznické rozhraní vám ušetří nejen řadu kroků při nákupech, ale i starosti s reklamacemi. Vše je rychlé a maximálně bezpečné.

Proč jsou odložené platby tak oblíbené?

Odložené platby využívají to nejlepší z kreditních karet, tj. schopnost platit po čase a bezpečně otestovat zboží, což zcela eliminuje nevýhody kreditních karet. Důležité je také to, že prodejci také těží – díky zavedení odložených plateb mohou přesvědčit větší počet zákazníků k nákupu, zvyšuje se konverze na webu. Je také třeba zdůraznit, že transakce je jistá a peníze vždy půjdou na účet prodávajícího. Se zavedením odložených plateb Mall Pay je tato transakce rychlá, zboží lze zkontrolovat doma a zaplatit za dva týdny či déle (dle zvoleného tarifu).  Mall Pay, který nabízí tuto platební metodu, poskytuje spotřebiteli jednoduchý a efektivní způsob nákupu.

Články - další články