Rybičky 48 Corontena Show Live

Nenechte si pro koronu vrtat koleno

V sobotu 18. dubna od 20.00 hodin proběhne speciální livestreamový koncert skupiny Rybičky 48. A nebude to žádné garážové video, ale opravdový koncert se vším všudy – velká stage, světla, pyrotechnika a další efekty, na které jste na našich koncertech zvyklí.

Na uspořádání tohoto koncertu jsme se dohodli, protože nechceme jen sedět a čekat, až to celé přejde. Zachraňovat životy sice neumíme, ale rádi bychom pomohli tím, co umíme nejlíp. A vy můžete pomáhat s námi!

Cílem koncertu Rybičky 48 Corontena Show Live je získat finanční prostředky a pomoci tam, kde je to teď nejvíc potřeba. Aktuálně cítíme, že mezi nejohroženější patří senioři žijící v různých domovech důchodců a podobných zařízeních. Proto jsme spojili síly s Českým červeným křížem, který celý výtěžek koncertu využije na ochranné pomůcky a další nezbytné vybavení pro domovy seniorů, domovy se zvláštním režimem a také pro 14 agentur Domácí ošetřovatelské péče Alice.

„Nápad Rybiček 48 na uspořádání koncertu pro dobrou věc nás ohromně nadchl a za finanční dar předem děkujeme. Ještě větší radost mám z toho, že se rozhodli podpořit právě seniory, jejichž současná situace je opravdu nelehká, stejně jako našeho odborného personálu, který se o ně stará. Víme, že za Rybičky 48 někdo jiný koncert nezahraje. Protože někdo JINÝ  neexistuje. Pomoc druhým i sobě je na nás,  říká Miroslava Jirůtková z Českého červeného kříže, jehož mottem je „Už sto let nečekáme až pomůže někdo jiný“.

A my máme ještě jeden důvod, proč děláme tenhle koncert. Náš bubeník Ondra Štorek přes deset let pracoval v pečovatelské službě, a tak si dobře uvědomujeme, jak je tato práce náročná a nesmírně důležitá. Budeme rádi, když spolu s námi pomůžete těm, kdo jsou v těchto dnech nejzranitelnější a naši společnou pomoc skutečně potřebují.

A jak můžete přispět Vy? 

  1. Tím, že si zakoupíte na tento koncert vstupenku za 100,- Kč, díky čemuž získáte unikátní kód pro sledování koncertu na webu společnosti Ticketstream.
  2. Můžete pomoci tím, že zašlete dárcovskou DMS ve tvaru DMS CCK 30DMS CCK 60nebo DMS CCK 90na číslo 87 777.
  3. Přispějete naveřejnou sbírku Českého červeného kříže buď on-line na Darujspravne.cz, nebo převodem naúčet č. 333999/2700 s variabilním symbolem 2003 a se specifickým symbolem 7929.

Koncert odehrajeme zadarmo a celého svého honoráře se vzdáváme ve prospěch dobré věci. Veškerý čistý zisk bude poukázán Českému červenému kříži.

Budeme rádi, když se připojíte a pozvete i své přátele. My vám za to pošleme pořádnej kus energie, kterou nám dáváte při koncertech, všichni se v myšlenkách vrátíme do normálního světa a navíc společně pomůžeme sakra dobré věci.

Vstupenky na koncert zakoupíte na adrese zde.

 

Děkujeme partnerům

Mediálními partnery koncertu jsou Frekvence 1, Evropa 2, TV Óčko