Stromečky, rodina, ozdoby… Podívejte se, jak Vánoce oslavili nejznámější Češi

Vánoce jsou svátky, které se každý snaží strávit se svými nejbližšími. Podívejte se, jak včerejší Štědrý den oslavili nejslavnější Češi.

Vánoční video s přáním zveřejnili politici Andrej Babiš a Petr Fiala, a prvně jmenovaný se v něm pochlubil svetrem se sobem. Natočit se nechal i zpěvák Dalibor Janda, se stříbrným vánočním řetězem obtočeným kolem krku.

Jeho slavnější kolega Karel Gott zveřejnil fotografii s krásným vánočním stromkem. “Přátelé, přeji vám hezké a klidné dny vánoční. Prožijte je v blízkosti těch, které máte rádi a se kterými jste šťastní. Ozdobte úsměvem dům a poseďte chvíli, jsou svátky,” napsal ve vzkazu na Facebooku.

U stromku se fotili i Ewa Farna a Michal David, který se pochlubil fotografií ze slovenského Chalúpkova. A také Richard Krajčo s přítelkyní Karin. Tomáš Klus zase přidal fotografii i se svými dvěma dětmi.  “My už máme naděleno! ❤️Plno dobrot i dobroty všem!,” připsal k ní.

To Lucie Bílá se pochlubila krásně vánočně nazdobeným domem, Lucie Vondráčková zveřejnila přání napsané ve sněhu. A Monika Absolonová se vyfotila s celou rodinou. “Kromě dárků, sněhu a chutného kapra, Vám přeju hlavně lásku a zdraví Vám a Vašim rodinám! Šťastné a Veselé!!❤️

Vánoce samozřejmě slavili i sportovci, pokud se zrovna nemuseli připravovat na velkou akci, jako například juniorští reprezentanti v hokeji. Nejlepší český sportovec roku Lukáš Krpálek dal na Facebook obrázek v judistickém stylu a rychlobruslařka Martina Sáblíková se nechala vyfotit v kožichu pod padajícím sněhem. A napsala: “Přeji jen úsměv na tváři a když přijdou slzičky, ať to jsou jen slzy štěstí

Galerie